FAQ

 • ЩО РОБИТИ, якщо товар не підійшов ЗА ФОРМОЮ, КОЛЬОРУ АБО РОЗМІРОМ І ІНШІ ПРИЧИНИ?

  Протягом 14 днів від дати придбання товару (не рахуючи дати придбання) - Ви можете товар, який не використовувався, збережено товарний вигляд і споживчі властивості, і відсутня в переліку товарів, що не підлягають обміну або поверненню: Обміняти на аналогічний без перерахунку вартості Обміняти на будь-який інший з відповідним перерахуванням вартості Повернути і отримати сплачені за нього кошти Як оцінити збереження товарного вигляду: При хорошому освітленні, без застосування спеціальних засобів, на товарі не повинно бути видимих ​​слідів п льзованія у вигляді дрібних подряпин, потертостей, а тим більше відколів, вм'ятин або тріщин. Найпростіше оцінити збережений чи товарний вигляд, відповівши собі на питання: «Купив би я цей товар в такому вигляді, як новий?"

 • КАК ИСПОЛЬЗОВАТЬ ПРОМОКОД?

  Если у Вас ПРОМОКОД на продукцию, его можно использовать при оформлении заказа.

  1. Добавьте товар в корзину.

  2. Введите ПРОМОКОД в поле СКИДОЧНЫЙ КУПОН и нажмите применить. Сумма заказа пересчитается.

  ВАЖНО!!! Если на сайте есть товары с акцией, то он не суммируется с ПРОМОКОДОМ. Выбираеся большая скидка и предоставляется клиенту.

  Если промокод не срабатывает, убедитесь что вы правильно его ввели или обратитесь к менеджеру за помощью.

 • БЕСПЛАТНАЯ ДОСТАВКА

  Бесплатная доставка в отделениях Новой Почты, Укрпошты, Justin для заказов от 1000 гривен. Заказывайте желаемое онлайн и удобно получайте по Украине.

100% гарантія якості
100% гарантія якості
14 днів на повернення товару
14 днів на повернення товару
Доставка по всій країні
Доставка по всій країні
Переглянути всі